Blog wpisy
3 IDEALNE KIERUNKI NA LATO
PODRÓŻ TURCJA BUŁGARIA - SOFIA 28-29.04
PODRÓŻ TURCJA STAMBUŁ 27.04
PODRÓŻ TURCJA -STAMBUŁ 26.04
PODRÓŻ TURCJA STAMBUŁ 25.04
PODRÓŻ GRECJA SALONIKI 24.04
PODRÓŻ GRECJA KAWALA 23.04
PODRÓŻ GRECJA KAWALA 22.04
PODRÓŻ GRECJA ATENY 21.04
PODRÓŻ GRECJA ATENY 20.04
PROM ATENY PIREUS GRECJA 19.04
PODRÓŻ GRECJA HERAKLION 18.04.2026
PODRÓŻ GRECJA TURCJA BUŁGARIA (KRETA CHANIA 17.04.2026)
WSTĘP DO PODRÓŻY GRECJA TURCJA BUŁGARIA
ORZEŁ1


ORZEŁ 4

ORZEŁ PIASTOWSKI PRZEMYSŁAWA II



MIESZKO I KRÓL POLSKI

BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI

KAZIMIERZ ODNOWICIEL

BOLESŁAW KRZYWOUSTY KRÓL POLSKI

WŁADYSŁAW ŁOKIETEK KRÓL POLSKI

KAZIMIERZ WIELKI KRÓL POLSKI

WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO KRÓL POLSKI

KAZIMIERZ JAGIELLOŃCZYK KRÓL POLSKI

ZYGMUNT AUGUST KRÓL POLSKI

JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI

STEFAN BATORY KROL POLSKI

ZYGMUNT III WAZA KROL POLSKI

AUGUST II MOCNY KRÓL POLSKI

STANISŁAW AUGUST PONIATOWSKI KRÓL POLSKI

WAWEL ZAMEK KROLEWSKI

ZAMEK KRÓLEWSKI W WARSZAWIE

CZĘSTOCHOWA KATEDRA JASNOGÓRSKA

SEKCJA 8 DVD TRAVOLTA JACKSON NIELSEN
dodaj do przechowalni
Opis
SEKCJA 8 DVD
Tom Hardy (John Travolta), agent DEA (Urząd do walki z handlem narkotykami), zostaje zaangażowany do rozwikłania zagadki zniknięcia znienawidzonego sierżanta oddziałów specjalnych armii Nathana Westa (Samuel L. Jackson) i kilku jego podwładnych.
Zaginęli oni podczas huraganu w trakcie rutynowych, zdawałoby się, ćwiczeń polowych w panamskiej dżungli. Odnaleziono tylko dwóch żywych żołnierzy, Dunbara i ciężko rannego Kendalla (Giovanni Ribisi), syna wysokiego urzędnika armii. Komendant bazy wojskowej wzywa na pomoc byłego komandosa Hardy’ego, błyskotliwego detektywa.
Kapitan żandarmerii wojskowej fortu, Julia Osborne (Connie Nielsen), nie akceptuje Hardy’ego, oskarżanego o branie łapówek od handlarzy narkotyków i nienawidzi go równie mocno, jak jego podwładni. Jednak gdy mrok otaczający całą sprawę gęstnieje coraz bardziej, zmuszeni są zewrzeć szyki. Dunbar wyznaje, że sierżant i jego ludzie zostali zamordowani, a ich ciała porwał huragan. Jednak Kendall potwierdza jedynie ich śmierć i podważa całą resztę zeznań. Co stało się z oddziałem sierż. Westa? I co tak naprawdę robili w dżungli ?, Tom Hardy (John Travolta), agent DEA (Urząd do walki z handlem narkotykami), zostaje zaangażowany do rozwikłania zagadki zniknięcia znienawidzonego sierżanta oddziałów specjalnych armii Nathana Westa (Samuel L. Jackson) i kilku jego podwładnych. Zaginęli oni podczas huraganu w trakcie rutynowych, zdawałoby się, ćwiczeń polowych w panamskiej dżungli. Odnaleziono tylko dwóch żywych żołnierzy, Dunbara i ciężko rannego Kendalla (Giovanni Ribisi), syna wysokiego urzędnika armii. Komendant bazy wojskowej wzywa na pomoc byłego komandosa Hardy'ego, błyskotliwego detektywa. Kapitan żandarmerii wojskowej fortu, Julia Osborne (Connie Nielsen), nie akceptuje Hardy'ego, oskarżanego o branie łapówek od handlarzy narkotyków i nienawidzi go równie mocno, jak jego podwładni. Jednak gdy mrok otaczający całą sprawę gęstnieje coraz bardziej, zmuszeni są zewrzeć szyki. Dunbar wyznaje, że sierżant i jego ludzie zostali zamordowani, a ich ciała porwał huragan. Jednak Kendall potwierdza jedynie ich śmierć i podważa całą resztę zeznań. Co stało się z oddziałem sierżanta Westa? I co tak naprawdę robili w dżungli?

